O mnie

O mnie

Filmowanie to nie tylko zawód, ale także moja wielka pasja, której oddaje się z wytężeniem od kilku lat. Do każdego filmu staram się podchodzić indywidualnie z należytą starannością.

Certyfikat Firma z klasą

Obraz

Korzystam z profesjonalnych aparatów firmy Panasonic z wymienną optyką. Zapewniają one bardzo dobrą jakość obrazu (kontrast, ostrość i kolorystyka). Jasne obiektywy pozwalają nagrywać nawet w ciemnych słabo doświetlonych pomieszczeniach.

Dodatkowo wykorzystuje system follow focus. System Follow Focus pozwala na bardzo precyzyjne ustawienie ostrości na obiektywie, dzięki temu możliwe jest precyzyjne ustawienie ostrości w trybie manualnym pozwalając skupić się na kadrze.

Dźwięk

Korzystam z dodatkowych rejestratorów dźwięku (TASCAM, ZOOM), które pozwalają na dużą lepszą jakość dźwięku. Dodatkowy rejestrator wykorzystuje zarówno podczas uroczystości kościelnej oraz przyjęcia weselnego. Na przyjęciu weselnym najczęściej podłączam się do miksera zespołu i rejestruje dźwięk bezpośrednio z zespołu/dj-a. Następnie na etapie montażu synchronizuje go z dźwiękiem z sali weselnej.

Stabilizacja

Aby ujęcia były stabilne, dynamiczne i profesjonalne korzystam z całego osprzętu do stabilizacji. Począwszy od GIMBALA, który umożliwia tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć a skończywszy na monopodzie, który idealnie sprawdza się w ciasnych pomieszczeniach.